Pliki cookies

Ta strona używa ciasteczek. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.
Więcej informacji pod linkiem Polityka prywatności i wykorzystania plików cookies

Zrozumiałem\am
Zrozumiałem\am
linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Nowa odsłona bankowości - Bank Spółdzielczy w Ożarowie

Nowa odsłona bankowości

Co umożliwia Ci nowa wersja bankowości?

Najważniejsze, rozszerzone funkcjonalność Twojej bankowości internetowej:

Wszystkie zrealizowane transakcje znajdziesz w miniaplikacji Historia transakcji. Domyślnie system wyświetla ograniczoną liczbę ostatnich transakcji, ale możesz ustawić własne wartości filtrowania.

Potwierdzenia zrealizowanych transakcji pobierzesz w miniaplikacji Historia transakcji.  Wystarczy, że klikniesz w wybraną transakcję a następnie w menu, które się pojawi, zaznaczysz Pobierz potwierdzenie.

Zlecone przez Ciebie przelewy oczekujące na realizację, znajdziesz zarówno w miniaplikacji Przelewy w zakładce Oczekujące, jak i w miniaplikacji Rachunki, w zakładce Przelewy oczekujące.

Jeśli z jakiegoś powodu zlecony przez Ciebie przelew nie będzie mógł zostać zrealizowany, informację o tym znajdziesz w miniaplikacji Przelewy, w zakładce Odrzucone.

Jeśli często wykonujesz powtarzalne przelewy (np. za abonament internetowy) możesz utworzyć Zlecenie stałe i zarządzać nim w miniaplikacji Przelewy – zakładka Zlecenia stałe.

Wprowadziliśmy dynamiczne wczytywanie treści na listach, czyli brak tzw. stronicowania. Na długich listach kolejne wersy (np. na liście transakcji) wczytają się dynamicznie w trakcie przewijania strony.

Co nowego w bankowości – obszar detaliczny.pdf
Co nowego w bankowości – obszar mikrofirm.pdf
Zmieniamy się dla Ciebie.pdf